środa, 13 czerwca 2012

DIY skull blouse, shorts

Tak jak obiecywałam - chciałabym wam dziś pokazać moje nowe DIY. Instrukcja może okazać się niepotrzebna, jednak chciałabym podać kilka przydatnych wskazówek osobom, które również planują zrobić taką bluzkę.


Potrzebnych materiałów jest niewiele. W moim przypadku była to linijka, kreda i nożyczki. Wybrałam kredę, bo byłam pewna, że spierze się z bluzki. Po wycięciu dekoltu i odcięciu rękawów bluzka prezentowała się tak:


Następnie lekko zarysowałam kredą mniej więcej obszary oczu, nosa, zębów i policzki czaszki.


Dopiero później poprawiałam szczegóły.


Kolejną czynnością było dokładne wycięcie zarysowanych obszarów. Z policzków jednak zrezygnowałam, ale wy jeśli chcecie - możecie wyciąć również te miejsca. Zęby miały wyglądać inaczej, ale niestety trochę nie wyszło i musiałam jakoś ratować sytuację :) Na koniec postanowiłam zafarbować bluzkę na czarno tylko dlatego, że wcześniej nie wyszły mi na niej eksperymenty z użyciem czarnej kalki, a ciemne ślady zostały (poprzednie zdjęcia, tył bluzki u góry). Według mnie wyszło super, a wy co myślicie o tym DIY?


Dodatkowo 2 zdjęcia moich najnowszych szortów.


fot. ja

5 komentarzy:

  1. genialna ta koszulka! zainspirowałaś mnie do zrobienia sobie takiej, dużo lepsza jako czarna :D co do szortów - cudnie Ci wyszły! masz głowę kobieto :D
    Z wielką przyjemnością zaczynam u Ciebie obserwować, a w wolnej chwili zapraszam do mnie na http://mood-book.blogspot.com :D

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo fajnie wyszła ci ta koszulka i dobrze że ją przefarbowałaś :)) pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń